Компанія DJECO

«Чим зайняти дитину, коли так потрібна вільна хвилинка?» Або «Як долучити чадо до різного творчості, щоб було і цікаво, і корисно, і безпечно?». Подібні питання виникають у кожного з батьків, здебільшого, у тих мам, які займаються з дітьми в домашніх умовах.

Подібні питання йдуть, коли з'являються спеціальні розвиваючі ігри, комплекти або набори для творчості. Компанія DJECO підготувала для юного покоління дошкільного та шкільного віку захоплюючі ігри та цікаві творчі набори, які допомагають розкрити творчий потенціал будь-якої дитини.

В першу чергу, це корисно, оскільки розвиває і дрібну моторику, і творче мислення. А ще подібні набори покликані залучити до процесу батьків. Так займаючись спільним малюванням або ліпленням, батьки і діти більше зближуються, і здатні краще розуміти один одного. Це як ще один вид спільного дозвілля з користю для обох сторін. Що стосується наборів, то тут є, де розгулятися уяві. На будь-який смак і колір можна їсти самі незвичайні комплекти, які будуть цікаві і дорослим теж.

В асортименті можна знайти і набори для малювання, де замість фарб буде кольоровий пісок або блискітки. А для юних модниць підійде набір для створення особистих прикрас. У такий комплект входять нитки і намистини, за допомогою яких на свій смак і колір можна змайструвати неповторний браслет або намисто.

Також можна знайти набори тільки для хлопчиків або тільки для дівчаток, але більшість комплектів підійдуть незалежно від гендерної приналежності.

Також в нашому інтернет-магазині DOMEL представлені й інші цікаві розвивалки для ваших дітей. З ними можна ознайомитися більш детально, розкривши опис кожного набору.

 

До вашої уваги:

-Аплікації-самоклейки з картону або фольги, набори для декупажу або розмальовки з сюрпризом, які допоможуть дитині створити об'ємне зображення, здатне стати прикрасою дитячої або подарунком для близьких.

-Пазли-збиралки, за допомогою яких розвивається мислення і вміння бачити в маленьких деталях частку чогось більшого.

-Набори для малювання кольоровим піском, які здатні розвинути творче мислення, посидючість і інтерес до прекрасного.

-Є і набори елементів для створення карнавальних масок у вигляді тварин.

-Тримати ножиці і слідувати потрібному контуру навчать спеціальні набори для вирізання.

-Також в наявності є навчальні комплекти, які допоможуть дитині навчитися самому створювати дивовижні сніжинки (папір з керівництвом йдуть в комплекті).

-Ну і звичайно, необхідні пристосування у вигляді яскравих ножиць, клею з кольоровими блискітками та іншого підсобного матеріалу, який може стати в нагоді в будь-якій творчості.

Набори для творчості зручні тим, що для потрібного завдання вже підібрані необхідні атрибути, наприклад, полотно з контурами, пензлі, фарби або пісок і т. д.

 І не потрібно шукати складові окремо (винятком можуть стати клей і ножиці), а також в завданні чітко описано, що потрібно виконати, щоб прийти до результату.

Ігри та розвивалки від DJECO - це прекрасна ідея для спільної творчості з вашою дитиною і кращий корисний подарунок для дітей.