Іменини вашої дівчини – це не тільки гарне свято, але і серйозний квест з пошуку відповідного подарунка. Якщо ваша дівчина давно мріє про конкретний презент, то проблема вирішена. Але що, якщо вона чекає приємного сюрпризу, без конкретики.

ми підготували для Вас кілька корисних порад про те, як вибрати презент для коханої, на її найбільш довгоочікуване свято. А також про те, як при цьому можна її здивувати.

Популярні варіанти подарунків

Презенти можуть бути різними, дорогими або дешевими, матеріальними або приносять море приємних емоцій. Головне при цьому, щоб подарунок дійсно означав щось важливе для вас обох. Адже зараз і листівки бувають такими оригінальними, що зворушать будь-яку дівчину. Далеко не кожен чоловік здатний в цьому питанні на hand made, але готових варіантів зараз предостатньо.

Але не обмежуватимемо свою фантазію листівками. Є чимало маленьких, але дуже приємних варіантів подарунків, які сподобаються дівчині не менше.

 

  • Блокноти. Зараз це популярна тенденція-щоденники, тематичні блокноти, жіночі, робітники, смішні, вони практичні і оригінальні. Наприклад, жіночні і милі блокноти ZIZ.
  • Термокружки. Якщо ваша кохана їздить щодня на роботу, такий подарунок стане наочною демонстрацією вашої турботи. І навіть якщо ні, термокружки зараз на піку популярності, а варіанти дизайну доступні на будь-який смак.
  • Жіночі дрібниці. Найчастіше це косметички, пухнасті брелоки, а також красиві і практичні дзеркала кишенькові. Можна дарувати і косметику або парфумерію, але тільки якщо ви впевнені в типі, марці і Тоні/ароматі.
  • Годинник. Це більш серйозний подарунок, годинники наручні зараз в моді, як, втім, і завжди. Крім того, це досить дорогий подарунок уде не просто сувенір. Вони практичні, але можуть одночасно служити прикрасою. Тільки поцікавтеся, який тип циферблата воліє дівчина.
  • Сумочки і гаманці. Якщо ви досить добре вивчили її стиль, або зовсім знаєте, про що дівчина мріє, клатчі, гаманці і сумочки стануть не менш актуальним подарунком, ніж годинник. Головне-знати розмір, колір і стиль.

Подарунок дівчині може бути дорогим, символічним, романтичним або практичним. Головне, щоб він приніс задоволення іменинниці.