Що може бути краще дружного сімейного дозвілля? Веселі ігри, кумедні спільні заняття не тільки роблять життя сім'ї різноманітної, але і всіляко зближує батьків і дітей, і допомагають пізнати один одного трохи краще.

Сучасні розвиваючі ігри для дітей, покликані виконувати саме сполучну і розвиваючу функцію. Однак, чим зайнятися, щоб було цікаво і дітям і дорослим? Тут на допомогу можуть прийти готові розвиваючі набори або комплекти, де вже є і правила, і реквізит, і посібник з використання або інструкція для досягнення бажаного результату. Що це може бути? Нинішня індустрія дитячих развівашек зробила крок далеко вперед. І тепер різноманітність рясніє всілякими варіантами, які можуть допомогти заманити дитини, а заодно і залучити до цього процесу батьків.

Яскравим прикладом може стати всіма улюблене малювання. Не дивлячись на те, що деякі діти абсолютно до нього байдужі, однак, за допомогою оригінальних наборів для малювання надихнутися цим процесом може будь-хто. Наприклад, з набору юного художника можуть стати в нагоді цікаві фломастери з блискітками, малюнок якими стане оригінальним і незвичайним. Так само малювання всією сім'єю може початися на аркуші паперу за допомогою воскових чи акварельних олівців, фломастерів та фарб (акварель або гуаш), і плавно перейти навіть в асфальтне творчість в ясну погоду.

Веселі та яскраві малюнки на тематику «Я і моя сім'я» кольоровим мілки можуть порадувати не тільки художників, а й перехожих. За допомогою крейди можна намалювати знайомі класики, хрестики-нулики або інші ігри. Також малювання стає набагато цікавіше, коли починають використовуватися оригінальні матеріали. Наприклад, юний художник може відчути себе справжнім Сальвадором Далі і Пабло Пікассо з підібраним реквізитом у вигляді мольберта, полотна, фартуха, кистей і фарб. Під час дитячої вечірки стануть в нагоді фарби для особи, за допомогою яких можна розмалювати обличчя гостей в яскравих персонажів. А різні набори для малювання кольоровим піском або блискітками і розмальовки - це чудова ідея розваг на дитячому Дні Народження, коли отримані картинки гості зможуть забрати з собою на згадку про веселе свято.

Ще одним цікавим видом спільного творчість, може стати ліплення з кольорового пластиліну. Благо зараз він легко ліпиться, не має запаху або навіть буває з приємним ароматом і не токсичний. Для того щоб це заняття стало цікавішим, придумано чимало наборів, де з пластиліну необхідно створити певні фігури або як варіант приготувати «їжу». Дітям деколи хочеться порадувати батьків своїми кулінарними шедеврами, наприклад, приготувати як дорослі піцу або різні тістечка. Ну і що, що ні їстівне, зате весело, цікаво і навіть зі смачним запахом. Так за допомогою яскравого матеріалу, які легко змішується між собою, всією сім'єю можна зліпити морожені, тістечко, улюблені фрукти і інші смаколики.

Головне, що процес буде дуже схожий на справжній, так як для приготування, в наборах використовуються іграшкові ножі, стаканчики, формочки і інша посуд. А отримані твори мистецтва можуть стати прикрасою улюбленої полички або подарунком для близьких. Подібні майстер-класи юних кухарів також можна влаштовувати на дитячих святах, що буде дуже цікаво і цікаво.

Список ігор і развівашек для домашнього дозвілля можна продовжувати нескінченно, тому що вибір дуже великий. Тут варто виходити із загальних переваг і пристрастей. А що стане вашим улюбленим заняттям, вирішувати вам.