0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

ZIZ

Сортування:
Відображення:
Перший аксесуар від ZIZ з'явився в 2008 році. Тоді ідейні натхненники і керівники бренду особисто виготовляли кожну річ, продаючи плоди своєї праці за допомогою соціальних мереж. Наша продукція швидко знайшла своїх прихильників серед молодих дівчат зі сміливим смаком і любов'ю до нестандартних рішень! Дуже швидко зростав попит на ZIZ і стала очевидною потреба в розширенні асортименту, створення нових колекцій, делегування обов'язків і, звичайно ж, розробці продуктів і для чоловічої аудиторії.
 
Сьогодні ZIZ - це компанія, яка виробляє наручні годинники, термокружки, обкладинки для паспорта, сережки, дзеркала, Турконверти, ремені, гаманці, косметички та інші товари від ZIZ мають різноманітний дизайн - від ненав'язливого стильного мінімалізму до дизайнерських принтів і незвичайних форм. Всі товари об'єднує їх загальний концепт - переконаність в тому, що речі, якими ми користуємося щодня, повинні не тільки бути якісними і зручними, а й відображати нашу індивідуальність.
Ми ростемо і змінюємося так само швидко, як і Ваші потреби, але не дивлячись на це, залишаємося вірні собі: все так же вимогливі до кожної деталі і вдячні кожному клієнтові. Радісне здивування наших покупців - ось, заради чого ми працюємо.
РозгорнутиЗгорнути
Вгору