0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Пилки ручні

Ручні пилки: основні характеристики і особливості

Ручний інструмент не втрачає своєї популярності, незважаючи на те, що на прилавках великий вибір електричних моделей. Ручні пили застосовуються для розпилювання різної сировини, переважно деревини. І щоб вибрати необхідний інструмент, рекомендується заздалегідь ознайомитися з видами пив і їх відмітними особливостями.

Виділяють кілька основних різновидів:

• ножівки (відрізняються широким лезом і використовуються в основному майстрами для створення довгих пропилів волокон і грубої роботи);
• Лучкова пила - найбільш поширений інструмент, який можна часто зустріти в побуті (використовується при роботі з великими брусками);
• обушковой пила відрізняється наявністю пружного полотна, що має дрібні зуби, близько розташовані один до одного;
• інструмент для фанери легко дізнатися по закругленою передньою частини;
• викружні - інструмент, який має вузьке полотно, головним завданням якого є випилювання округлих елементів;
• пазовая - пила, яка використовується майстрами для робіт, що вимагають великої точності (відрізняється наявністю не товста леза з дрібними зубами).
Якщо також і інші різновиди інструменту, однак, вони рідко використовуються в побуті. Яскравим прикладом служить пила для багета.
Якщо ви задумалися над питанням придбання такого інструменту, одним з ключових факторів є зуби. Практично всі ручні пилки мають особливе розташування, при якому вони трохи розведені в різні боки. Це робиться для того, щоб зробити ширше лінію розпилу, через яку буде значно легше видалити тирсу.
Якщо зуби дрібні, то простір між ними буде швидко забиватися тирсою. Такі моделі найкраще підходять, якщо потрібно зробити тонкий і точний розпил. Тому, для більш комфортної роботи з балками, деревиною, рекомендується вибирати інструмент з великими зубами.
Виділяють кілька основних форм зубів:
• універсальний;
• прямий;
• кинжального типу;
• «вовчий зуб»;
• «долото».
Кожен з них має свої особливості. Найбільш поширеним і затребуваним варіантом є саме універсальний тип. Такі інструменти використовується для створення розрізів як уздовж, так і поперек волокон.

Купуємо інструмент вигідно

Якщо ви хочете вибрати пилки ручні, то інтернет-магазин Domel - це саме те, що вам потрібно. Тут ви зможете ознайомитися з каталогом товарів, вибрати відповідні позиції по характеристикам і ціною, відгуками інших покупців. Замовити інструменти можна з доставкою як по Києву, так і в будь-який інший місто України.

Купити пилки ручні в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на пилки ручні завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "город".

Сортування:
Відображення:
Вгору