0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

VIDEX

Компанія Алегро-опт була заснована в 1996 році і спочатку займалася виробництвом і продажем аудіо та відео касет.

У 2004 році була зарегістрована торгова марка Videx і з цього часу пішов відлік глобального розвитку компанії. У 2004 році компанія пробує свої сили у виготовленні dvd і cd дисків під своєю торговою маркою для чого купується перше обладнання.

З розвитком торгової мережі компанія розвиває свій асортимент, доповнивши його фотопапір, створений для струминного друку під торговою марки Videx.

У 2008 році оновлюється обладнання для для виробництва DVD CD дисків.

Зараз компанія алегро опт є одним з лідерів у продажу dvd, cd дисків, фотопаперу, чистячих засобів. Батарейки торгової марки Videx вже знайшли своє місце на прилавках магазинів і супермаркетів України. Нашими партнерами є мережа супермаркетів Ашан, АТБ, Фоззі.

Компанією ведеться постійний контроль якості продукції, що продається, менеджери компанії регулярно відвідують найбільші виставки в Гонконгу та Німеччини, відстежуючи розвиток нових технологій і напрямків ринку витратних матеріалів.

Відкриваються представництва у великих містах України, розширюється дилерська мережа.

В асортимент товарів постійно додаються нові позиції товарів і категорій, з 2011 року компанія Алегро-опт є єдиним партнером компанії Havit (Hong Kong) - постачальником інноваційних товаром IT технологій.

Компанія Алегро-Опт під торговою маркою Videx починає випуск і продаж Led лампочок. Якість і асортимент відразу привертає увагу покупців і лампочки Videx стають популярними і затребуваними.

РозгорнутиЗгорнути

Немає товарів

Вгору