0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Samsung

Сортування:
Відображення:

Samsung - група компаній, заснована в 1938 році в південній Кореї. На світовому ринку відома як виробник побутової техніки, електроніки і компонентів. Сьогодні Samsung Group включає в себе безліч підрозділів, які відповідають за різні сфери діяльності. Більше 70% продажів концерну припадає на електроніку.
Слово «Самсунг» в корейській мові означає «три зірки». Можлива зв'язок такої назви з трьома синами засновника Samsung Лі Бен Чхоль, молодший з яких Лі Гон Хі очолив компанію в 1987 році в порушення всіх східних традицій успадкування, в згоді з якими старший син успадковує велику частину сімейної власності. Сьогодні передовий підрозділ Samsung Group - Samsung Electronics став світовим лідером в області виробництва електроніки і побутової техніки. Samsung Heavy Industries - підрозділу, який займається суднобудуванням - друга в світі.

В даний час Samsung Electronics все знають як новатора в світі сучасних технологій, Samsung Electronics по праву входить у двадцятку найбільших брендів світового ринку.
 

РозгорнутиЗгорнути
Вгору