0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

МАГНІКОН

Сортування:
Відображення:

МАГНІКОН — це розвиваючий магнітний конструктор нового покоління! Він складається із деталей простих геометричних форм: трикутників, квадратів, ромбів і багатьох інших, які легко з'єднуються між собою силою магнітного тяжіння.

Кожне покоління пам’ятає культові для свого часу ігри, якими захоплювались в дитинстві. МАГНІКОН має всі підстави стати такою іграшкою для сучасних дітей, адже малеча в захваті від розвиваючого магнітного конструктора нового покоління! Пласкі геометричні фігури з’єднуються між собою всього лише силою притягання магнітів і легко складаються в найрізноманітніші конструкції. Цей конструктор можна купити в Києві, замовивши його на сайті або по вказаному телефону.

Ромби, квадрати, трикутники та інші елементи МАГНІКОНУ виготовлені з міцного пластику і містять по магніту всередині кожної своєї сторони. Пластикові фігури є надзвичайно міцними не тільки за рахунок фізичних властивостей матеріалу, з якого виготовлені, але і за рахунок своєї багатошарової структури. Отже, магніти не мають ніяких шансів опинитись під час гри поза корпусом.

Логічно, що у кожного, хто хоч раз тримав в руках два магніти, виникає питання – чому елементи конструктору завжди притягуються один до одного і ніколи не відштовхуються? Розгадка надзвичайно проста – магніти мають достатньо місця, щоби вільно обертатись, і сили притягання просто розвертають їх в потрібному напрямку. Дитині залишається тільки прикласти один елемент до іншого, і їх взаємне розташування вже зафіксоване!

МАГНІКОН володіє нескінченним розвиваючим потенціалом! Зовсім маленькі діти, складаючи конструкції на площині, розвивають свою моторику і знайомляться з кольорами і різноманіттям геометричних форм. Саме для них розроблені комплекти початкового рівня.

Для дітей, що підросли, і цікавляться об’ємним конструюванням, підійдуть комплекти середнього рівня. Вони містять більшу кількість деталей, а також збірні конструкції конкретного призначення – колісні групи, стійки, тощо. Дитина, захоплена тривимірним моделюванням, розвиває своє просторове уявлення про предмети, тренує абстрактне мислення. Саме такі іграшки, як МАГНІКОН, дозволяють познайомитись з арифметикою і закласти базу для розуміння геометрії.

Комплекти високого рівня дозволяють збирати ускладнені конструкції, що дає можливість поглибити знання з геометрії. До речі, для конструктора розроблені спеціальні навчальні матеріали, які допоможуть дитині отримати максимальну користь від захоплюючої гри.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору