0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

LIEBHERR

Сортування:
Відображення:

Компанія з історією
Після закінчення війни колишній солдат і будівельник за освітою Ганс Лібхер зауважив, що для відбудови будинків необхідні більш маневрені і мобільні крани, здатні працювати на невеликих будівельних ділянках. Відповідно до своєї задумом талановитий інженер-винахідник створив конструкцію мобільного крана ТК-10. Інноваційна машина відразу ж була відзначена фахівцями і отримала спеціальний приз на виставці Mustermesse (у Франкфурті-на-Майні). Так в 1949 році компанія Liebherr розпочала свою діяльність - з випуску унікальних будівельних кранів. І буквально відразу техніка Liebherr стала затребуваною на ринку завдяки своїй функціональності і демократичною ціною. Ще один із секретів успіху компанії - жорсткий контроль і фінансовий консерватизм Ганса Лібхер. Він міг особисто відвідати будь-який завод з перевіркою, ніколи не брав банківських кредитів, що гарантувало відсутність боргових зобов'язань навіть у важкі часи для економіки Німеччини.

Сфери діяльності LIEBHERR
Холдингова компанія Liebherr-International AG донині залишається сімейним бізнесом. Головний офіс знаходиться в місті Бюль (Швейцарія). У виробничу групу Liebherr входять 130 компаній. У їх числі заводи, що випускають будівельну техніку, підйомні крани та самоскиди; підрозділ Liebherr Aerospace, що спеціалізується на випуску авіаційних комплектуючих. Виробництво різних видів кранів складає лише третину доходів Liebherr. У світі компанія Liebherr також широко відома як виробник висококласної побутової і професійної холодильної техніки.

Холодильна і морозильна техніка
Про випуск холодильної техніки Ганс Лібхер вперше задумався в 1953 році. Відвідавши збанкрутілий завод, проаналізувавши попит на холодильники і морозильники, Ганс Лібхерр побачив можливі перспективи розвитку цього бізнесу. Він вирішив відкрити власне виробництво в місті Оксенгаузен (Німеччина). Перша фабрика почала свою роботу вже через рік - в 1954 році. У сучасній номенклатурі холодильної техніки переважають моделі побутових холодильників і морозильників преміум-класу, а також професійна холодильна техніка для бізнесу HoReCa, пекарень, супермаркетів та медичної галузі.

Професійна холодильна і морозильна техніка
 Уважний підхід до потреб клієнтів і власників бізнесу дозволяє створювати професійну холодильну і морозильну техніку, що відповідає найвищим стандартам якості. Сьогодні компанія Liebherr випускає кращі на ринку за показниками енергоефективності та довговічності пристрою для оснащення готелів, ресторанів, супермаркетів, пекарень та кондитерських, а також надійне медичне і лабораторне обладнання.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору