0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Keter

Сортування:
Відображення:

Keter Plastic є одним з провідних світових виробників і маркетологів побутової і садової споживчої продукції на основі смоли. Сфокусувавшись на інноваціях, заснованих на розумінні споживача, Keter пропонує широкий спектр рішень для меблів, зберігання і організації. Кожен продукт Keter продумано розроблений, щоб поєднувати довговічність пластику, привабливий дизайн і неперевершену функціональність. Наша постійна прихильність спрощенню і поліпшенню повсякденному житті споживачів є ключем до нашого глобального успіху.

Група компаній KETER - це 29 заводів в Європі і США. Загальновизнаний світовий лідер з виробництва товарів з пластику. Основне виробництво зосереджене в чотирьох країнах: Ізраїлі, Голландії, Польщі та Угорщини. До групи KETER входять заводи Allibert, Curver, Jardin і безпосередньо сам Keter. 

Keter Plastic є частиною Keter Group, глобального підприємства, яке працює понад 60 років. Група управляє 18 заводами і двома розподільними центрами в дев'яти країнах і в даний час продає більш ніж 100 країнам світу, підтримуючи офіси продажів на більшості цих ринків.

Вироби Keter були визнані на міжнародному рівні з запатентованими продуктами і нагородами за дизайн, такими як: Red Dot Design Award (2010, 2011 і 2013), ID Annual Design Review (2010) і DIY Product of the Year (2010).

Продукти Keter Plastic були визнані низкою престижних міжнародних нагород, включаючи чотири нагороди Red Dot Design Awards і премію за кращий дизайн в 2014 році. В Ізраїлі Кетер виграв премію за експорт Ізраїлю, яка надається за виняткові і десятирічні нагороди, довгостроковий вклад в експорт Ізраїлю. Він був лауреатом цієї премії в 1991 році, а також в 2013 році, зробивши її першим експортером, коли-небудь двічі виігрившім нагороду. Keter Plastic також виграла премію Israel Superbrands в 2014 і 2015 роках, а також премію Atir за 2009 рік за перевагу в галузі сталого промислового дизайну.

Завдяки цьому вражаючому глобальному виробничому охопленню і ще більш широкої глобальної підтримки продажів, Keter Group може пропонувати гнучку логістику, більш швидкий час виходу на ринок і більшу чуйність в обслуговуванні клієнтів. Keter Group поширює до 25 000 торгових точок по всьому світу, в - багато з цих відносин налічують понад 25 років.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору