0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

EUROLAMP

Сортування:
Відображення:

Головним напрямком діяльності німецької компанії «Green Power Euroelectric GmbН» є виробництво і збут екологічних енергозберігаючих приладів. Загальна чисельність співробітників «Green Power Euroelectric GmbН» - 2200 людей, з них понад 2000 осіб зайняті безпосередньо на виробництві.

В Україні компанія «Green Power Euroelectric GmbH» успішно працює з 2010р. Її представництво було відкрито на базі одного з потужних холдингів, який активно розвивається - групи компаній «Асканія». У структуру цього холдингу входять 12 різнопрофільних підприємств.

Сьогодні компанія «Грін Пауер Евроелектрік Україна» є офіційним представником світових брендів EUROLAMP ™ (енергозберігаючі джерела світла) і EUROELECTRIC ™ (електротехнічна група товарів).

Загалом, на ринку України представлено понад 370 асортиментних позицій цих торгових марок. У 2012р. EUROLAMP ™ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Бренд року - 2012».

Сьогодні компанія «Green Power Euroelectric GmbH» виступає титульним спонсором однієї з кращих ралійних команд України - «Eurolamp World Rally Team». Це рішення керівництва компанії стало логічним підсумком попередніх років плідного партнерства «EUROLAMP ™» з провідними автоспортсменам України. У 2014-му році ралійна команда, в складі якої - діючий абсолютний чемпіон України з ралі Валерій Горбань, буде виступати під гаслом «Eurolamp World Rally Team». Світло майбутнього ».

Сучасні виробничі лінії компанії «Грін Пауер Евроелектрік Україна» і власна незалежна лабораторія забезпечують відповідність продукції вимогам європейських і українських стандартів якості та безпеки. Кожна одиниця продукції проходить незалежне тестування в спеціальних лабораторіях і отримує підтвердження безпеки в сертифікаційних центрах України та Європи.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору