0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Cloud B

Сортування:
Відображення:
Компанія заснована в 2002 році в Каліфорнії, США. Лідер ринку продукції для дитячого сну. Продукція розробляється в головному офісі в Лос-Анджелесі за участю групи експертів: педіатрів, вчителів та фахівців з дитячого сну. Компанія активно підтримує благодійні організації.

Легенда
 
Не так давно в місті біля моря жила дівчинка, яка так добре спала, що її мама не розуміла, чому інші батьки скаржаться на порушення сну своїх малюків. (Клянемся, це правда!) Намагаючись розібратися, чим її дочка відрізняється від інших дітей, мама виявила, що справа зовсім не в дитині, а в подарованому спальному мішку, який надіслали новонародженої з далеких країв.
 
Малятко завжди спала в цьому простому мішку, який забезпечував їй безпечний і комфортний сон, і майже ніколи не прокидалася серед ночі. Це ж просто мрія для батьків. Мамі дівчинки захотілося, щоб у всіх дітей була така приналежність для сну. Уявіть, скільки щастя і здоров'я це подарує сім'ям! Ця ідея стала основою для створення Cloud b.
 
Мама дівчинки поділилася своїм задумом зі своїм знайомим винахідником, дизайнером, будівельником і майстром на всі руки. І, немов у казці, два таких різних людини об'єднали зусилля і створили спільне підприємство, яке розташовувалося в скромній квартирі. Вона вкладала в спільну справу материнську інтуїцію і займалася дизайном. А він сприяв успіху підприємства завдяки винахідливому характеру і невтомному цікавості. Разом вони перетворили прості предмети для сну в можливості, які зміцнюють зв'язки між людьми. Плюшеві іграшки з важливою метою.

 

З мрією допомогти всім малюкам світу легко відправлятися в чарівну сонну країну і бажанням створювати продукти, якість і дизайн яких гідні принців і принцес, а також керуючись метою зробити сім'ї більш здоровими і щасливими, Cloud b є надійним ресурсом для батьків у всьому світі. Чому "Cloud b"? Назва засноване на існуючому в англійській мові вираженні "Cloud 9", яке дослівно перекладається як "Дев'ята хмара" і означає "безтурботне щастя". Іншими словами, Cloud b - це місце, де всі діти мирно сплять і всі батьки спокійні. Підтримуючи всю сім'ю, ми сподіваємося допомогти кожному відкрити своє серце для спілкування один з одним і створення глибоких і цінних емоційних зв'язків.

Статистика 
 
Число країн де продається продукція? Більше 70 країн.
• Приблизний сумарний оборот в рік? Більш 20 млн $.
• Приблизний асортимент продукції? Більше 100 найменувань.
• Число регіональних офісів: 3 представництва (США, Великобританія, Китай).
РозгорнутиЗгорнути
Вгору