0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Батарейка таблетка

Батарейка таблетка - це саме мініатюрне джерело живлення. Існує маса приладів, які не відрізняються великими розмірами, це такі як годинники наручні, кухонні ваги, слухові апарати. Вони самі по собі маленькі, і вставити в них навіть пальчиковую батарейку, просто неможливо. Але і функціонувати без живлення вони не можуть.

Інтернет магазин товарів для будинку має в своєму асортименті і таку продукцію. Тут турбуються, щоб жоден прилад у вашому будинку не залишився без джерела живлення. Адже якщо ви його придбали, то він повинен виконувати покладену на нього функцію зі створення комфортного життя для людини.

Батарейки таблетки бувають різних розмірів, так що при виборі їх, наприклад, в години, обов'язково потрібно знати номер, який на них написано. Важливо також знати їх види. Крім тих, які вже не раз згадувалися на сайті для інших типів джерел живлення, є ще такий вид, як срібно - цинкові. Вони в великому асортименті виробників представлені на сайті магазина. Тут є всесвітньо відома торгова марка SONY, UFO, Duracell і багато інших. Вони зарекомендували себе як надійні представники у своїй сфері, і їх продукція має репутацію довговічної.

Кожному, хоч раз та доводилося батарейки таблетки купити. І дуже часто можна відзначити, що прилад функціонував на «рідний» батарейці досить довго, а при заміні, наступна сідала набагато швидше, незалежно від того, скільки вона коштувала. У маркуванні пристрою закладено його розмір, але ніяк не ємність. Срібно - цинкові джерела живлення мають заряд енергії практично в два рази більше, ніж лужні, а їх напруга не падає протягом усього терміну служби. Решта типів пристроїв, такими властивостями не володіють. У практичному застосуванні це означає, що, наприклад годинник, в якому працює лужна батарейка, ближче до кінця її служби починає поспішати, то спізнюватися. У зв'язку з цим такий прилад втрачає своє значення, так як не виконує свою функцію правильно. А якщо в них стоїть срібно - цинковий джерело живлення, то вони відмінно йдуть, не збиваючись, а коли закінчується - різко зупиняються.

Ціна батарейки таблетки залежить від її типу і виробника. Але в будь-якому випадку вона на сайті невисока, порівняно з більшістю інших інтернет магазинів. Адже Domel працює з торговими марками безпосередньо, без посередників, щоб забезпечити кожного клієнта максимально вигідною покупкою. Завдяки цьому число постійних покупців зростає з кожним днем.

Купити батарейка таблетка в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на батарейка таблетка завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Батарейки".

Немає товарів

Вгору