0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

SONY

Sony Corporation, «Соні» - японська транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Токіо, утворена 7 травня 1946 року. Спеціалізується на випуску домашньої та професійної електроніки, ігрових консолей та іншої високотехнологічної продукції. Крім того, Sony є одним з найбільших в світі медіаконгломератів, володіючи звукозаписною маркою Sony Music Entertainment, кіностудіями Columbia Pictures і TriStar Pictures.

Корпорація Sony була заснована Акіо Моріта і Масару Ібука 7 травня 1946 року. На самому початку вона називалася «Токе цусин коге кабусікі-ґайся» (Токійська телекомунікаційно-промислова компанія) або скорочено Тоцука або TTK, але, як з'ясував Акіо Моріта, ця назва важко вимовляти американцям. Нинішню назву «Соні» походить від комбінації лат. sonus ( «звук») і англ. sunny boys ( «сонячні хлопці»; у варіанті англ. sonny-boys набуло в японському значення «малолітні генії»); крім того, Моріта намагався знайти слово, якого немає ні в одній мові світу. Оскільки в японському звуки «сон-ні» нагадують слово, що позначає неуспішна бізнес (буквально: «втратити гроші»), було вирішено прибрати одну з букв n .

Мета Sony – бути компанією, що надихає і допомагає задовольнити Вашу цікавість.
Наша безмежна пристрасть до технологій, вмісту і послуг, а також невпинне прагнення інновацій спонукають нас створювати нові революційні розваги та враження у спосіб, притаманний лише Sony.
Створюючи унікальні нові культурні явища та відчуття.

РозгорнутиЗгорнути

Немає товарів

Вгору