0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

KODAK

Eastman Kodak Company - американська компанія, виробник фотоматеріалів, обладнання, витратних матеріалів та програмного забезпечення для офсетного, цифрового і функціональної друку. Заснована Джорджем Істменом в 1881 році. Штаб-квартира в місті Рочестер, штат Нью-Йорк (США).

Засновник компанії Джордж Истман, слідуючи основної мети - зробити процес фотографування "не складніше використання олівця", незмінно працював над тим, щоб фотографія стала невід'ємною частиною повсякденного життя людей. Створена компанія Kodak відома всьому світу, як виробник високоякісних матеріалів, що застосовуються у всіх областях фотоіндустрії: починаючи фотозйомкою і закінчуючи печаткою готових фотографій.

Джорж Істмен говорив, що назва торгової марки повинне бути: короткою, мати однозначне прочитання, не має ні з чим асоціюватися, крім Kodak.

Імовірно, слово Kodak було запропоновано Девідом Х'юстоном. Х'юстон народився в штаті Північна Дакота. Він був другом Істмена, фотографом-любителем, винахідником. Компанія Kodak набувала у Х'юстона патенти на фотоапарати.

Буква К була улюбленою буквою Істмена. Він називав її «сильною, проникливою буквою».

РозгорнутиЗгорнути

Немає товарів

Вгору