0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн – Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: Вихідні

0
Мій кошик

Столові прилади

Все, що потрібно знати про столових приладах

Що таке столові прилади? Більшість скаже, що мова йде про вилці, ложці і ножі. В цілому, відповідь вірний. Але чи всі перераховано і чи бувають відмінності між ложками або іншими невід'ємними атрибутами кожної трапези? А з цього питання виникає ще кілька. Тому пропонуємо ненадовго заглибитися в тему сервірування столу та інших нюансів.

Різновиди

І все ж, головних столових прибори всього три:
• ложка;
•  виделка;
• ніж.

Причому, виделка і ніж ідуть окремою парою, яка становить основу так званого набору. Наприклад, в рибному наборі ніж має широке і коротке лезо, а у виделки чотири зубці і обов'язкова виїмка, за допомогою якої зручно відокремлювати кістки. На столі ніж завжди розташовується праворуч від тарілки, а виделка зліва. Звичайно, якщо у вас немає окремо десертного набору (тоді він перед основною тарілкою), а ніж для масла кладеться на хлібну тарілку. Як ви вже зрозуміли, все вилки і ножі діляться залежно від страви. Трохи детальніше про ложки.

Ложка

Ложки бувають:
• кавовими;
• чайними;
• десертними;
• столовими.

Тут аналогія з виделками або ножами також присутній. Залежно від призначення, вибираємо і ложку. У продажу є чимало столових наборів з усіма перерахованими ложками. А ось ножів і виделок може бути набагато менше. Адже в повсякденному житті ми рідко використовуємо спеціальний ніж для масла або риби.
вибір матеріалу

Це важливий пункт в процесі покупки будь-якого товару і столові прибори в даному випадку не можуть бути винятком. Матеріал для них може бути таким:
• дерево (не має нічого спільного зі щоденною трапезою, так як швидко вбирає вологу);
• алюміній (слабка надійність, швидка втрата кольору, неактуальне матеріал);
• нержавіюча сталь (класика повсякденному кухні, міцність, відсутність реакцій на активні середовища і гарний зовнішній вигляд);
• нейзильбер (сучасний замінник мельхіору, покривається дорогоцінними металами, для особливих випадків);
• срібло (святково-урочисті прилади, має значну масу і ціну, мають потребу в чищенні).

Відповіді в питанні вибору очевидні. Сталь - найоптимальніший варіант для повсякденного застосування, а срібло для урочистих моментів. В Україні, як і інших країнах, столове срібло часто передавалося у спадок цілими поколіннями.

Вибір і покупка

Перш, ніж купити конкретний набір, визначитеся з кількістю персон. Найчастіше, виробники пропонують на шість або дванадцять чоловік. Що стосується марки, то єдиної думки бути не може і набагато важливіше якість, а не бренд. У нашому онлайн-магазині можна підібрати відмінне співвідношення ціни і якості по будь-якій позиції. Оформляйте замовлення і ми виконаємо доставку найближчим часом, будь то Київ чи будь-який інший місто країни.

Купити столові прибори в Києві можна зателефонувавши за номером телефону (067) 994-15-88, або оформивши замовлення на сайті з усієї України. Ціна на столові прибори завжди актуальна на сайті. Якщо у Вас є питання, то Ви можете звернутися БЕЗКОШТОВНО до наших консультантів, скориставшись чатом в правому нижньому кутку. В Інтернет магазині Domel завжди великий вибір товарів з категорії "Столовий посуд".

Сортування:
Відображення:
Вгору