Купівля за готівку

При оплаті готівкою наш продавець-консультант зв'яжеться з вами, щоб підтвердити замовлення уточнити термін доставки. Після цього до вас приїде наш кур'єр, який доставить замовлення і прийме платіж.

 

 

 

Купівля за безготівковий розрахунок

Ви можете оплатити своє замовлення за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок компанії. Реквізити або рахунок-фактура для оплати, висилаються після підтвердження замовлення на Ваш імейл або в смс на Ваш номер телефону. Якщо оплату виробляє юридична особа, разом із замовленням відправляємо оригінал рахунку і видаткову накладну. (Увага !!! Рахунок дійсний 3 дні, якщо Ви оплатили пізніше ми не гарантуємо наявність товару на складі!)

 

Купівля онлайн

Ви можете оплатити своє замовлення не виходячи з дому. Для цього потрібно провести безпечну онлайн-оплату з Вашої кредитної картки, прямо з кошика.

 

 

Доставка по Україні та Києву

Доставка товарів здійснюється компанією НОВА ПОШТА за рахунок замовника *. Якщо доставка накладеним платежем, тоді, за тарифами Нової пошти, до суми доставки додається 20 грн за повернення грошей + 2% від суми товару (послуга накладеного платежа за рахунок одержувача)

Товари вартістю до 100 грн відправляємо тільки по передоплаті, у зв'язку з тим, що вартість послуг за накладений платіж перевищує вартість самого товару!

Так само пропонуємо безкоштовну доставку до відділення при замовленні від 1500 грн за умови передплати. Якщо замовлення відправляється післяплатою, тоді доставка за рахунок замовника.

Для отримання посилки на складі перевізника Вам необхідно пред'явити паспорт і повідомити номер декларації, який ми повідомляємо Вам на вказаний e-mail або номер телефону.

- При замовленні понад 2500 грн. потрібно часткова або повна передоплата.

* Доставка крупно-габаритних товарів здійснюється лише за умови передоплати і платній доставці.

За умовами договору з Новою поштою для Інтернет - магазину посилки, що не забрані протягом 5 днів, повертаються назад на склад постачальника, щоб не нараховувалася плата за додаткове зберігання починаючи з 6 дня.

Якщо Ви не встигаєте забрати посилку до закінчення 5-ти денного терміну, повідомте нам, щоб ми продовжили термін зберігання.

Якщо посилку не забрали в зазначений термін і Ви не продовжили зберігання і вона повернулася назад до нас на склад, для повторної відправки Вам потрібно оплатити доставку в обидві сторони!